HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201818:45 hLuftetari - Kastrioti0-1thumbs_down.png
225.08.201818:45 hLaci - Luftetari2-1thumbs_down.png
301.09.201818:45 hLuftetari - Flamurtari0-1thumbs_down.png
416.09.201820:45 hTirana - Luftetari3-1thumbs_down.png
522.09.201817:45 hLuftetari - Teuta3-1thumbs_up.png
629.09.201817:45 hKukësi - Luftetari1-0thumbs_down.png
703.10.201815:45 hLuftetari - Kamza1-0thumbs_up.png
807.10.201815:45 hLuftetari - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
921.10.201819:00 hPartizani - Luftetari2-1thumbs_down.png
1028.10.201816:00 hKastrioti - Luftetari0-2thumbs_up.png
1103.11.201816:00 hLuftetari - Laci0-1thumbs_down.png
1207.11.201819:00 hFlamurtari - Luftetari0-0draw.png
1311.11.201816:00 hLuftetari - Tirana2-1thumbs_up.png
1424.11.201819:00 hTeuta - Luftetari1-0thumbs_down.png
1501.12.201816:00 hLuftetari - Kukësi- 
1608.12.201816:00 hKamza - Luftetari-