HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
119.08.201821:45 hTeuta - Flamurtari0-0draw.png
224.08.201821:45 hTirana - Teuta0-0draw.png
302.09.201821:45 hTeuta - Kamza1-0thumbs_up.png
415.09.201820:45 hTeuta - Kukësi0-1thumbs_down.png
522.09.201817:45 hLuftetari - Teuta3-1thumbs_down.png
629.09.201820:45 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
703.10.201818:45 hPartizani - Teuta3-0thumbs_down.png
807.10.201818:45 hTeuta - Kastrioti2-0thumbs_up.png
920.10.201816:00 hLaci - Teuta0-3thumbs_up.png
1027.10.201819:00 hFlamurtari - Teuta1-1draw.png
1102.11.201816:00 hTeuta - Tirana2-1thumbs_up.png
1207.11.201816:00 hKamza - Teuta1-3thumbs_up.png
1312.11.201816:00 hKukësi - Teuta1-1draw.png
1424.11.201819:00 hTeuta - Luftetari1-0thumbs_up.png
1501.12.201819:00 hSkenderbeu - Teuta- 
1608.12.201819:00 hTeuta - Partizani-