HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201821:45 hSkenderbeu - Partizani1-0thumbs_up.png
226.08.201818:45 hKastrioti - Skenderbeu0-3thumbs_up.png
331.08.201821:45 hSkenderbeu - Laci1-1draw.png
417.09.201821:45 hFlamurtari - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
522.09.201820:45 hSkenderbeu - Tirana1-1draw.png
629.09.201820:45 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
704.10.201819:45 hSkenderbeu - Kukësi1-0thumbs_up.png
807.10.201815:45 hLuftetari - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
921.10.201816:00 hSkenderbeu - Kamza2-0thumbs_up.png
1029.10.201821:00 hPartizani - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
1103.11.201819:00 hSkenderbeu - Kastrioti1-0thumbs_up.png
1207.11.201816:00 hLaci - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
1311.11.201819:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1424.11.201816:00 hTirana - Skenderbeu1-1draw.png
1501.12.201819:00 hSkenderbeu - Teuta- 
1607.12.201820:00 hKukësi - Skenderbeu-