HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11

Sulejman STAROVA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Sulejman STAROVA
Name:Sulejman STAROVA
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
EUROPA League 2011-12Tirana-
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi3
Kategoria Superiore 2015-16Partizani8
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi2
EUROPA League 2010-11Tirana2
Kategoria Superiore 2010-11Tirana1
Kategoria Superiore 2016-17Partizani5
Kategoria Superiore 2017-18Partizani1
Career Total22

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2011-122011-12TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniTranjer
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiTranjer
EUROPA League 2010-112010-11TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniTranjer