HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1up(2)Dinamo12440015:411
2up(10)Vllaznia10431011:110
3down(2)Besa10431011:29
4same(4)Shkumbini10431012:48
5up(6)Tirana10431010:28
6down(4)Bylis1043108:17
7up(13)Laci8422010:55
8up(13)Skenderbeu842206:33
9down(1)Memaliaj742116:42
10down(7)Skrapari642025:6-1
11down(8)Luzi 2008642026:11-5
12down(9)Sopoti642025:10-5
13down(11)Flamurtari541214:31
14down(11)Kastrioti541217:70
15down(13)Teuta541214:5-1
16same(16)Ada541214:6-2
17down(16)Gramozi541214:7-3
18up(20)Lushnja441124:31
19same(19)Kamza441123:5-2
20down(16)Elbasani441122:6-4
21same(21)Erzeni321014:31
-same(21)Sukthi321014:31
23same(23)Butrinti321012:11
-same(23)Domosdova321012:11
25same(25)Pogradeci321012:4-2
26same(26)Burreli120113:4-1
-same(26)Mamurras120113:4-1
28same(28)Apolonia120111:2-1
-same(28)Gramshi120111:2-1
-same(28)Luftetari120111:2-1
31same(31)Partizani120110:1-1
32same(32)Bilisht Sport120112:4-2
-same(32)Tomori120112:4-2
34same(34)Terbuni120111:6-5
35same(35)Olimpik010011:3-2
-same(35)Turbina010011:3-2
37same(37)Albpetrol010010:2-2
-same(37)Delvina010010:2-2
-same(37)Himara010010:2-2
-same(37)Iliria010010:2-2
-same(37)Tepelena010010:2-2
42same(42)Veleciku010011:4-3
43same(43)Beselidhja020021:7-6
-same(43)Vlora020021:7-6


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation