HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
320.10.201015:30 hMemaliaj - Laci1-1draw.png
303.11.201015:30 hLaci - Memaliaj3-2thumbs_up.png
424.11.201014:00 hGramozi - Laci2-2draw.png
408.12.201014:00 hLaci - Gramozi4-0thumbs_up.png
516.02.201114:00 hVllaznia - Laci2-0thumbs_down.png
502.03.201114:00 hLaci - Vllaznia2-4thumbs_down.png