HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Rezultatet - Turi 2 (24.11.2010 - 08.12.2010)

E mërkurë, 24.11.2010 - 4. Java
Show Events of MatchGrupi A14:00 hAdaTirana0 - 3 
 Grupi A14:00 hBylisFlamurtari0 - 0 
Show Events of MatchGrupi A14:00 hKamzaDinamo2 - 3 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hElbasaniVllaznia0 - 1 
 Grupi B14:00 hLushnjaBesa0 - 0 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hGramoziLaci2 - 2 
E enjte, 25.11.2010 - 4. Java
 Grupi A14:00 hKastriotiShkumbini1 - 3 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hSkenderbeuTeuta0 - 0 
E mërkurë, 08.12.2010 - 4. Java
Show Events of MatchGrupi A14:00 hTiranaAda2 - 2 
Show Events of MatchGrupi A14:00 hFlamurtariBylis0 - 1 
Show Events of MatchGrupi A14:00 hDinamoKamza2 - 0 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hVllazniaElbasani4 - 0 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hBesaLushnja1 - 0 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hLaciGramozi4 - 0 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hTeutaSkenderbeu0 - 2 
Show Events of MatchGrupi A14:00 hShkumbiniKastrioti2 - 2