HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1up(2)Skrapari622005:14
2up(4)Luzi 2008622004:13
3up(4)Memaliaj622003:03
-up(4)Sopoti622003:03
5down(1)Erzeni321014:31
-down(2)Sukthi321014:31
7down(4)Butrinti321012:11
-down(4)Domosdova321012:11
9same(9)Ada000000:00
-same(9)Apolonia000000:00
-same(9)Besa000000:00
-same(9)Beselidhja000000:00
-same(9)Bilisht Sport000000:00
-same(9)Burreli000000:00
-same(9)Bylis000000:00
-same(9)Dinamo000000:00
-same(9)Elbasani000000:00
-same(9)Flamurtari000000:00
-same(9)Gramozi000000:00
-same(9)Gramshi000000:00
-same(9)Kamza000000:00
-same(9)Kastrioti000000:00
-same(9)Laci000000:00
-same(9)Luftetari000000:00
-same(9)Lushnja000000:00
-same(9)Mamurras000000:00
-same(9)Partizani000000:00
-same(9)Pogradeci000000:00
-same(9)Shkumbini000000:00
-same(9)Skenderbeu000000:00
-same(9)Terbuni000000:00
-same(9)Teuta000000:00
-same(9)Tirana000000:00
-same(9)Tomori000000:00
-same(9)Vllaznia000000:00
-same(9)Vlora000000:00
37same(37)Olimpik010011:3-2
-same(37)Turbina010011:3-2
39same(39)Albpetrol010010:2-2
-same(39)Delvina010010:2-2
-same(39)Himara010010:2-2
-same(39)Iliria010010:2-2
-same(39)Tepelena010010:2-2
44same(44)Veleciku010011:4-3


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation