HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Alfred DELIALLISI

Personal data

Picture of Alfred DELIALLISI
Name:Alfred DELIALLISI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta010--------
Friday September 14TeutavsTirana1011-------
Friday September 21BesavsTeuta100--------
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday November 04TeutavsVllaznia010--------
Saturday November 17TeutavsBylis010--------
Sunday November 25LacivsTeuta010--------
Saturday December 01TeutavsTomori100--------
Saturday March 02TeutavsBesa010--------
Saturday March 16TeutavsKastrioti010--------
Saturday March 30SkenderbeuvsTeuta010--------
Sunday April 07TeutavsKukësi101--------
Sunday April 21TeutavsApolonia010--------
Saturday April 27BylisvsTeuta101--------
Games total6831-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta119231-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa312---------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta7161--1-----
EUROPA League 2012-13Teuta11--1-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta94521-------
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1-1---------
Career Total32161663-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMesfushor