HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Parid XHIHANI

Personal data

Picture of Parid XHIHANI
Name:Parid XHIHANI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--1-----
Saturday September 17KastriotivsTirana101--------
Sunday September 25FlamurtarivsKastrioti010--------
Sunday October 23KastriotivsApolonia010--------
Monday October 31SkenderbeuvsKastrioti010--1-----
Sunday November 27KastriotivsShkumbini010--------
Sunday December 04LacivsKastrioti010--------
Friday December 16KastriotivsKamza0101-------
Friday December 23TeutavsKastrioti100--------
Sunday March 04TiranavsKastrioti101--------
Saturday March 10KastriotivsFlamurtari101--------
Saturday March 17VllazniavsKastrioti1011-1-----
Saturday April 21KastriotivsDinamo010--------
Wednesday April 25ShkumbinivsKastrioti100--------
Sunday April 29KastriotivsLaci010--------
Saturday May 05KamzavsKastrioti100--------
Games total8842-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Besa33-1--------
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti83523-3-----
Career Total116533-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiSulmues