HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ari DJEPAXHIA

Personal data

Picture of Ari DJEPAXHIA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ari DJEPAXHIA
Birthday (Age):04. Tetor 1992 (31)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci010--------
Friday September 16KamzavsVllaznia100--------
Saturday October 15VllazniavsTirana010--------
Saturday October 22FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci010--------
Games total140--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Veleciku------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia3-3---------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia44-2--1-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia413--1------
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia1-1---------
Career Total12572-11-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15VelecikuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMesfushor