HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Elvis BALLA

Personal data

Picture of Elvis BALLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvis BALLA
Birthday (Age):14. Maj 1982 (41)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17PogradecivsTomori101--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci101--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo101--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci101------1-
Games total404------1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Mamurras------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci22-2------1-
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1-1---------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci33----------
Career Total7612------1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14MamurrasMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciPLAYERS