HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Suad PETRINAC

Personal data

Picture of Suad PETRINAC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Suad PETRINAC
Birthday (Age):13. Korrik 1972 (51)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15PRISHTINAvsTREPCA100-------
Sunday August 23TREPCAvsHYSI100--1----
Sunday August 30GJILANvsTREPCA100-------
Wednesday September 02VELLAZNIMIvsTREPCA100-------
Sunday September 06TREPCAvsLIRIA100-------
Sunday September 13KOSOVA(V)vsTREPCA100-------
Games total600--1----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA-----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA33---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA-----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA22----1----
Career Total55---11----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS