HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Debatik QARKAXHIJA

Personal data

Picture of Debatik QARKAXHIJA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Debatik QARKAXHIJA
Birthday (Age):19. Nentor 1989 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15DRENICAvsLIRIA100--------
Saturday August 22LIRIAvsPRISHTINA100--------
Sunday August 30HYSIvsLIRIA100--------
Thursday September 03LIRIAvsGJILAN100--------
Sunday September 06TREPCAvsLIRIA100--------
Sunday September 13VELLAZNIMIvsLIRIA100--------
Saturday September 19LIRIAvsKOSOVA(V)100--------
Wednesday September 23FERIZAJvsLIRIA100--------
Saturday September 26LIRIAvsKEK-U100--------
Games total900--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI761--11-----
Superkupa KosovesLIRIA------1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11LIRIA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10LIRIA44----1-----
Career Total12111--14-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMIMbrojtes
Superkupa Kosoves2011LIRIAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11LIRIAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10LIRIAPLAYERS