HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Nexhat DRAZHANIN

Personal data

Picture of Nexhat DRAZHANIN
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Nexhat DRAZHANIN
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--1-----
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Monday September 14PogradecivsKamza1001-------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100-1------
Monday October 05PogradecivsGramshi100--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci101--------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari100--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100--1-----
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--------
Saturday December 12PogradecivsBylis100--1-----
Saturday January 30TurbinavsPogradeci100-11-----
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--1-----
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja1001-1-----
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci100--1-----
Games total1901227-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci88--2-31----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----1-----
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010--227-----
Career Total1919--42111----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMbrojtes