HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Klevis DALIPI

Personal data

Picture of Klevis DALIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klevis DALIPI
Birthday (Age):13. Mars 1976 (48)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--------
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--------
Saturday September 19KamzavsLushnja100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj100--------
Saturday October 17PartizanivsKamza101--------
Saturday October 24KamzavsGramshi100--------
Saturday October 31BurrelivsKamza0101-------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100--------
Saturday November 21SkraparivsKamza100--------
Saturday November 28KamzavsSopoti1001-------
Saturday December 05BylisvsKamza100--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari1003-------
Saturday December 19TurbinavsKamza1012-1-----
Saturday January 30AdavsKamza100--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci010--------
Saturday February 20LushnjavsKamza010--------
Saturday February 20KamzavsElbasani1012-------
Saturday March 06MemaliajvsKamza1001-------
Saturday March 20KamzavsPartizani100--------
Saturday March 27GramshivsKamza100--------
Games total194310-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza------------
Kategoria 1 2010-11Kamza22--3-------
Kategoria 1 2009-10Kamza1192113-1-----
Career Total13112116-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaSulmues


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniZv/Tranjer