HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ervis KADIU

Personal data

Picture of Ervis KADIU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervis KADIU
Birthday (Age):09. Shtator 1988 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis010--------
Saturday September 19TurbinavsBurreli101--------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari101--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli101--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci101--1-----
Saturday October 24LushnjavsBurreli100--------
Saturday October 31BurrelivsKamza101--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28BurrelivsGramshi101--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli101--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani101--------
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli101--------
Saturday February 06BurrelivsAda100--------
Saturday February 13BylisvsBurreli101--------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli101--1-----
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli101--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--------
Games total20112--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Burreli------------
Kategoria 1 2013-14Burreli------------
Kategoria 1 2012-13Burreli------------
Kategoria 1 2011-12Burreli------------
Kategoria 1 2009-10Burreli111015--2-----
Career Total111015--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BurreliMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13BurreliMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12BurreliMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS