HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Albion BLLOKU

Personal data

Picture of Albion BLLOKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albion BLLOKU
Birthday (Age):29. Korrik 1983 (40)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 14PogradecivsKamza010--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj100--------
Saturday October 17PartizanivsKamza100--------
Saturday October 31BurrelivsKamza101--------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100--------
Saturday November 21SkraparivsKamza101--------
Saturday November 28KamzavsSopoti101--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100--------
Saturday December 19TurbinavsKamza101--------
Saturday January 30AdavsKamza101--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja101--1-----
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--------
Saturday February 20LushnjavsKamza101--------
Games total12217--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria 1 2013-14Kamza----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Laci22-11-------
Kategoria 1 2010-11Kamza11-1--------
Kategoria 1 2009-10Kamza66-2--1-----
Career Total99-42-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPLAYERS