HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Davor BRATIC

Personal data

Picture of Davor BRATIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Davor BRATIC
Birthday (Age):01. Maj 1987 (35)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday August 23BesavsSkenderbeu100--1-----
Sunday August 29SkenderbeuvsTeuta100--1-----
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu100--1-----
Sunday September 19SkenderbeuvsVllaznia100--------
Sunday September 26ElbasanivsSkenderbeu100--------
Sunday October 03SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday October 16BylisvsSkenderbeu100--------
Sunday October 24SkenderbeuvsKastrioti100--1-----
Sunday November 07FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Saturday November 13SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday November 20SkenderbeuvsBesa100--------
Monday November 29TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday December 19VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Thursday December 23SkenderbeuvsElbasani100--------
Saturday January 29SkenderbeuvsBylis100--------
Thursday February 03TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday February 06KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday February 12SkenderbeuvsLaci010--------
Monday February 21SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Friday February 25DinamovsSkenderbeu100--------
Monday March 07SkenderbeuvsBylis100--------
Saturday March 12BesavsSkenderbeu100--1-----
Saturday April 02KastriotivsSkenderbeu1001-------
Saturday April 09SkenderbeuvsShkumbini1011-1-----
Friday April 15DinamovsSkenderbeu100--------
Wednesday April 20SkenderbeuvsLaci101--------
Saturday April 30SkenderbeuvsVllaznia1011-------
Games total27133-8-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi5321--3-----
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti22--1-2-----
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari66--2-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu119214-5-----
Superkupa 2011Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu1514133-9-----
Career Total40355510-22-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor