HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Sead HADZIBULIC

Personal data

Picture of Sead HADZIBULIC
Nationality:Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina
Name:Sead HADZIBULIC
Birthday (Age):30. Janar 1983 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday August 23BesavsSkenderbeu100--------
Saturday August 28DinamovsBesa100--------
Saturday September 11BesavsFlamurtari100--------
Sunday September 19BesavsTeuta100--------
Monday September 27ShkumbinivsBesa100--------
Saturday October 02BesavsVllaznia100--1-----
Saturday October 16ElbasanivsBesa100--------
Saturday October 30BylisvsBesa100--------
Saturday November 06BesavsKastrioti100--------
Tuesday November 30BesavsDinamo100--------
Games total1000--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria Superiore 2010-11Besa66----1-----
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia88-21-11----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia1717-12-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi22-1--------
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia1-1---------
Career Total3433143-31----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2010-112010-11LaciSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Superkupa 20102010BesaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaSulmues