HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19

Player Information - Saimir JAHAJ

Personal data

Picture of Saimir JAHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Saimir JAHAJ
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Pogradeci11----------
Kategoria 1 2014-15Pogradeci------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci---------1--
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci5-5---2--2--
Kategoria 1 2010-11Pogradeci----2-------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci88-43-3-----
Career Total149545-5--3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciPortier
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMesfushor