HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Fabjan BEQJA

Personal data

Picture of Fabjan BEQJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fabjan BEQJA
Birthday (Age):15. Shkurt 1993 (31)
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 17/09/2017VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 19/11/2017TeutavsVllaznia100--------
Monday, 19/02/2018VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 15/04/2018TeutavsVllaznia101--------
Games total401--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Teuta------------
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta22-1--------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta55----1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11----------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta11-1--------
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta11-11-1-----
Career Total1010-31-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaSulmues