HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20

Player Information - Dashamir XHIKA

Personal data

Picture of Dashamir XHIKA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Dashamir XHIKA
Birthday (Age): 23. Maj 1989 (31)
Jersey Number: 1
Player Position: Portier

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
Kategoria Superiore 2019-20 Partizani - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Partizani - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Partizani - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Partizani - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Partizani - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Partizani - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Partizani - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Partizani - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 4 3 1 - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Partizani - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Partizani 1 1 - - - 1 - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Partizani - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2013-14 Terbuni - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2012-13 Beselidhja - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2011-12 Beselidhja 3 3 - - - - - - 1 -
Kategoria 1 2009-10 Partizani 3 3 - - - - 1 - - -
Career Total 11 10 1 - - 1 1 - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Partizani Portier
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Partizani Portier
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Partizani Portier
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Partizani Portier
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Partizani Portier
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Partizani Portier
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Partizani Portier
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Partizani Portier
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Portier
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Partizani Portier
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Partizani Portier
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Partizani Portier
Kategoria 1 2013-14 2013-14 Terbuni Portier
Kategoria 1 2012-13 2012-13 Beselidhja Portier
Kategoria 1 2011-12 2011-12 Beselidhja Portier
Kategoria 1 2009-10 2009-10 Partizani Portier