HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018

Cristian PANUCCI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Cristian PANUCCI
Name:Cristian PANUCCI
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Ndeshje miqesoreShqiperi-
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi2
Uefa Nation League 2018Shqiperi-
Career Total2

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiTranjer
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiTranjer
Uefa Nation League 20182018ShqiperiTranjer