HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
116.09.201518:00 hNaftetari - Kukësi3-1thumbs_down.png
230.09.201517:30 hKukësi - Naftetari4-1thumbs_up.png
321.10.201516:30 hIliria - Kukësi0-5thumbs_up.png
404.11.201516:00 hKukësi - Iliria3-1thumbs_up.png
623.01.201619:00 hTeuta - Kukësi1-0thumbs_down.png
717.02.201615:30 hKukësi - Teuta2-0thumbs_up.png
806.04.201621:00 hFlamurtari - Kukësi0-2thumbs_up.png
920.04.201617:30 hKukësi - Flamurtari2-0thumbs_up.png
1022.05.201621:00 hLaci - Kukësi4-6thumbs_up.png