HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Gjysem Finale - Vajtje - E mërkurë, 06. Prill 2016 - 21:00 h

FlamurtariKukësi
02

 Detajet e ndeshjes
New match :
Match Date :E mërkurë, 06 Prill 2016
Match Time :21:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 71' : Ansi NIKA ( 1 )
  Gol
   • 12' : Edon HASANI ( 1 )
   • 21' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 50' : Entonio PASHAJ ( 1 )
   • 84' : Yll HOXHA ( 1 )
   • 74' : Joao BIRUNGUETA ( 1 )
   • 86' : Jean CARIOCA ( 1 )
   • 90' : Gledi MICI ( 1 )