HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Artan MERGJYSHI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Artan MERGJYSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Artan MERGJYSHI
Birthday (Age): 06. Maj 1968 (56)
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo6
Kategoria Superiore 2013-14Besa13
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia7
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia1
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia1
Kategoria 1 2014-15Besa-
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo4
Kupa e Shqiperise 2010-11Dinamo1
Kategoria Superiore 2016-17Korabi2
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia-
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia-
Kategoria Superiore 2018-19Laci-
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia-
Kategoria Superiore 2019-20Laci-
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia-
Career Total35

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaTranjer
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaTranjer
Kategoria 1 2014-152014-15BesaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoZv/Tranjer
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11DinamoTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaTranjer
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaTranjer
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaTranjer