HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Fitim LLAPASHTICA

Personal data

Picture of Fitim LLAPASHTICA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Fitim LLAPASHTICA
Birthday (Age):06. Tetor 1985 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15PRISHTINAvsTREPCA100--------
Sunday August 23TREPCAvsHYSI100--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA100--------
Wednesday September 02VELLAZNIMIvsTREPCA100--1-----
Sunday September 06TREPCAvsLIRIA100--1-----
Sunday September 13KOSOVA(V)vsTREPCA100--------
Saturday September 19TREPCAvsFERIZAJ100--1-----
Wednesday September 23KEK-UvsTREPCA100--------
Games total800--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA431---4-----
Superkupa KosovesTREPCA11----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA33----3-----
Career Total981---8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMbrojtes
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS