HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Erjol MERXHA

Personal data

Picture of Erjol MERXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjol MERXHA
Birthday (Age):21. Prill 1979 (42)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ElbasanivsTirana100--------
Saturday August 28BylisvsElbasani100--------
Saturday September 11ElbasanivsKastrioti100--------
Saturday September 18LacivsElbasani101--------
Sunday September 26ElbasanivsSkenderbeu1001-------
Friday October 01DinamovsElbasani100--------
Saturday October 16ElbasanivsBesa100--------
Saturday October 23TeutavsElbasani100--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100--------
Sunday November 07VllazniavsElbasani100--1-----
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari101--------
Saturday November 20TiranavsElbasani010--------
Saturday November 27ElbasanivsBylis100--------
Saturday December 11KastriotivsElbasani100--------
Sunday December 19ElbasanivsLaci100--------
Thursday December 23SkenderbeuvsElbasani100--------
Wednesday January 26ElbasanivsDinamo100-1------
Sunday February 06ElbasanivsTeuta1001-------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani1001-------
Sunday February 20ElbasanivsVllaznia100--1-----
Sunday February 27FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani100--1-----
Friday April 01LacivsElbasani101--------
Sunday April 10ElbasanivsBesa100--------
Monday April 25VllazniavsElbasani100--------
Wednesday May 04SkenderbeuvsElbasani101--------
Games total2514313-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani11-1--------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11----------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani1212-1313-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari------------
Kategoria 1 2009-10Elbasani1111-12-2-----
Career Total2525-3515-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor