HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19

Player Information - Klodian XHELILI

Personal data

Picture of Klodian XHELILI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian XHELILI
Birthday (Age):23. Nentor 1988 (35)
Player Position:Portier

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari541---------
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari33----1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari------------
EUROPA League 2012-13Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari321---------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia55----2-----
Kategoria 1 2010-11Vlora11----------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari1-1---------
Career Total18153---3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariPortier
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaPortier
Kategoria 1 2010-112010-11VloraSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariPortier