HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)11--------
 Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)------------
 Vukasin TOMICVukasin TOMIC  - (-)11----------
 Jani URDINOVJani URDINOV  - (-)------------
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albin HOXHAAlbin HOXHA  - (-)----1-------
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)11----------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)11----------
 Lorik MAXHUNILorik MAXHUNI  - (-)11----------
 Baco NIKOLICBaco NIKOLIC  - (-)11----------
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)11----------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arbër ABILALIAJArbër ABILALIAJ  Republika e Shqiperise06. Qershor 1986 (37)11----------
 Bedi BUVALBedi BUVAL  - (-)11----------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (30)11----------
 Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Ernestino RAMELLAErnestino RAMELLA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer