HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Daniel ESQUERDINHA

Personal data

Picture of Daniel ESQUERDINHA
Name:Daniel ESQUERDINHA
Jersey Number:30
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi010--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu010--------
Saturday, 12/09/2015TerbunivsSkenderbeu101--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana010--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu010--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta010--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia101--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni100--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis010--------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu010--------
Saturday, 05/03/2016LacivsSkenderbeu100--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu010--1-----
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia010--------
Sunday, 10/04/2016KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni101--------
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci1002-------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani010--------
Games total121142-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu136722-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----------
Career Total147722-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor