HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Myrto UZUNI

Personal data

Picture of Myrto UZUNI
Name:Myrto UZUNI
Jersey Number:77
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100--1-----
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia101--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi1001-------
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia101--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani101--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia101--------
Games total14041-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci11-11-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia66-21-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11----------
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Career Total99-32-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriMesfushor