HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 19 Prill 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elton VATAElton VATA  - (-)----------
 Gentian SELMANIGentian SELMANI  - (-)22--------
 Eduin UJKAEduin UJKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis BIBADenis BIBA  - (-)------------
 Abdurrahman FANGAJAbdurrahman FANGAJ  Republika e Shqiperise12. Tetor 1997 (20)22----------
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)11----------
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (31)22----1-----
 Arber SHALAArber SHALA  - (-)------------
 Klajdi TOSKAKlajdi TOSKA  - (-)------------
 Harallamb QAQIHarallamb QAQI  - (-)22----------
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alked CELHAKAAlked CELHAKA  - (-)------------
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (25)------------
 Bruno LIPIBruno LIPI  Republika e Shqiperise07. Prill 1994 (24)------------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (27)11----1-----
 Rudolf POPARudolf POPA  - (-)------------
 Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (31)1-1---------
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)------------
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)22----------
 Eglentin GJONIEglentin GJONI  - (-)211---------
 Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Redon XhixhaRedon Xhixha  Republika e Shqiperise14. Korrik 1998 (19)1-1---------
 Regi LUSHKJARegi LUSHKJA  - (-)11-11-1-----
 Thomas NYAMEKEThomas NYAMEKE  - (-)------------
 Artur Faifa ReginaldoArtur Faifa Reginaldo  Mozambique, Republic of04. Qershor 1990 (27)22-------1--
 Myrto UZUNIMyrto UZUNI  - (-)11-11-------
 Dardan VUTHAJDardan VUTHAJ  - (-)------------
 Alush KANAPARIAlush KANAPARI  - (-)------------
 Kejvi BARDHIKejvi BARDHI  - (-)22-1--------