HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Match Schedule for SpanjeIcal export

 MD nr VenueDateTimePresentHome Team   Away TeamResult 
events.png18- 13.06.201615:00 h00:00SpanjeSpain, Kingdom of-Czech RepublicCeki1-0thumbs_up.png
events.png221- 17.06.201621:00 h00:00SpanjeSpain, Kingdom of-Turkey, Republic ofTurqi3-0thumbs_up.png
events.png332- 21.06.201621:00 h00:00KroaciaCroatia, Republic of-Spain, Kingdom ofSpanje2-1thumbs_down.png
443- 27.06.201618:00 h00:00ItaliItaly, Italian Republic-Spain, Kingdom ofSpanje2-0thumbs_down.png