HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Rezultatet - Ndeshjet 3 (19.06.2016 - 22.06.2016)

E diel, 19.06.2016 - 3. Java
25Show Events of MatchGrupi A21:00 hRomaniaRumaniaRepublika e ShqiperiseShqiperi0 - 1 
26 Grupi A21:00 hSwitzerland, Swiss ConfederatiZvicerFrance, French RepublicFranca0 - 0 
E hënë, 20.06.2016 - 3. Java
27 Grupi B21:00 hRussian FederationRusiaWallesUells0 - 3 
28 Grupi B21:00 hSlovakia (Slovak Republic)SllovakiEnglandAngli0 - 0 
E martë, 21.06.2016 - 3. Java
29 Grupi C18:00 hUkraineUkrainePoland, Republic ofPoloni0 - 1 
30 Grupi C18:00 hNorth IrelandIrlanda e VeriutGermany, Federal Republic ofGjermani0 - 1 
31 Grupi D21:00 hCzech RepublicCekiTurkey, Republic ofTurqi0 - 2 
32Show Events of MatchGrupi D21:00 hCroatia, Republic ofKroaciaSpain, Kingdom ofSpanje2 - 1 
E mërkurë, 22.06.2016 - 3. Java
33 Grupi F18:00 hIceland, Republic ofIslandaAustria, Republic ofAustri2 - 1 
34 Grupi F18:00 hHungary, Republic ofHungariPortugal, Portuguese RepublicPortugali3 - 3 
35 Grupi E21:00 hItaly, Italian RepublicItaliIrelandIrlanda0 - 1 
36 Grupi E21:00 hSweden, Kingdom ofSuediBelgium, Kingdom ofBelgjika0 - 1