HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Match Schedule for BelgjikaIcal export

 MD nr VenueDateTimePresentHome Team   Away TeamResult 
events.png110- 13.06.201621:00 h00:00BelgjikaBelgium, Kingdom of-Italy, Italian RepublicItali0-2thumbs_down.png
222- 18.06.201615:00 h00:00BelgjikaBelgium, Kingdom of-IrelandIrlanda3-0thumbs_up.png
336- 22.06.201621:00 h00:00SuediSweden, Kingdom of-Belgium, Kingdom ofBelgjika0-1thumbs_up.png
442- 26.06.201621:00 h00:00HungariHungary, Republic of-Belgium, Kingdom ofBelgjika0-4thumbs_up.png
546- 01.07.201621:00 h00:00UellsWalles-Belgium, Kingdom ofBelgjika3-1thumbs_down.png