HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Enzo si babai Zizu, reagon dhe ndëshkohet

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 4pm - January 30, 2013
Enzo Zidane ka trashëguar nga i ati gjithçka: këmbë të mira, një fanellë të Real Madrid dhe së fundmi edhe të njëjtin karakter.Djali i Zinedine Zidane, i quajtur Enzo në nder të fantazistit uruguajan Enzo Francescoli, nuk e pret mirë një ndërhyrje që i bën kundërshtari gjatë një ndeshjeje të Real Madrid U18 në Katar.Megjithëse reagimi nuk është si ai i të atit kundër Materazzit në finalen e Kupës së Botës Gjermani 2006, sërish të le të kuptosh se atë e bir edhe nervat i kanë të njëjta.
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy