HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Uefa Nation League 2018
Team Info - Izrael
Izrael
Address:Izrael, The Israel Football AssociationRamat Gan Stadium 299, Aba Hilell Street P.O. Box 3591 52134 RAMAT , ,  , Israel, State of 
Telephone:+972 3 617 1500
Fax:+972 3 570 2044
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:Izrael
Team Name:Izrael
Short Name:IZR

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2018 Kualifikimet - Kampionat Boteror 2 3 6 2/0/1 4:2 15
2016-17 Kualifikimet - Kampionat Boteror 4 10 12 4/0/6 10:15 15