HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14

Emanuel EGBO


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Emanuel EGBO
Nationality:Nigeria, Federal Republic of Nigeria, Federal Republic of
Name:Emanuel EGBO
Birthday (Age): 27. Maj 1973 (50)
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2013-14Bylis8
Kategoria Superiore 2015-16Tirana-
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis-
Career Total8

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisTranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisTranjer