HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Besart ISLAMAJ

Personal data

Picture of Besart ISLAMAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Besart ISLAMAJ
Birthday (Age):22. Janar 1993 (31)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21DRITAvsLIRIA010--------
Wednesday September 07HYSIvsLIRIA010--------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI010--------
Sunday September 18TREPCAvsLIRIA010--------
Saturday September 24LIRIAvsBESA010--------
Saturday October 29LIRIAvsDRITA010--------
Thursday November 10LIRIAvsHYSI010--------
Sunday November 13LEPENCIvsLIRIA010--------
Wednesday November 23BESAvsLIRIA100--------
Games total180--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13LIRIA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LIRIA4-4---------
Career Total4-4---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13LIRIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LIRIAMesfushor