HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 24. Shtator 2011 - 17:00 h

LIRIABESA
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Përparim Thaçi" - Prizren
Match referee(s):Muharrem ALIU, Ergin JANOVALIU, Nazmi RRACI
 
Spektatore: 600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

    Zevendesimet

   Tranjer
    Eventet
   Gol
   • 14' : Alsen RAMA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • ' : Eron QAKALLI ( 1 )
    • ' : Kushtrim MAZREKU ( 1 )
    • ' : Asman MEMAJ ( 1 )
    • ' : Ramadan KRYEZIU ( 1 )
    • 4' : Elvis GACAFERRI ( 1 )