HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Mateo HASA

Personal data

Picture of Mateo HASA
Name:Mateo HASA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 22BesavsSkrapari1013-------
Saturday November 05BesavsLuftetari100--------
Saturday November 19LushnjavsBesa101--------
Saturday November 26BesavsButrinti101--------
Saturday April 28ElbasanivsBesa100--------
Games total5033-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Albpetrol------------
Kategoria Superiore 2012-13Besa1-1---1-----
Kategoria 1 2011-12Besa33-22-------
Kategoria Superiore 2010-11Besa3121--1-----
Career Total74332-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14AlbpetrolSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BesaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues