HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Griseld CEKICI

Personal data

Picture of Griseld CEKICI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Griseld CEKICI
Birthday (Age):14. Qershor 1994 (29)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci010--1-----
Monday September 12KastriotivsPogradeci010--1-----
Saturday September 17PogradecivsTomori010--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci010--------
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci010--------
Monday March 05TomorivsPogradeci010--------
Wednesday April 25KamzavsPogradeci101--------
Games total161--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci1-1---1-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci------------
U-17 InternationalsShqiperia U-1711----1-----
Career Total211---2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMesfushor
U-17 Internationals2010Shqiperia U-17Mesfushor