HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Hamels HOXHA

Personal data

Picture of Hamels HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hamels HOXHA
Birthday (Age):02. Korrik 1992 (31)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday September 16LacivsBylis010--------
Friday October 14TomorivsLaci010--------
Games total020--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Laci------------
Kategoria Superiore 2011-12Laci1-1---------
U-19 InternationalsShqiperia U-1911----1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Career Total211---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMbrojtes
U-19 Internationals2010Shqiperia U-19Mbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes