HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Rezart DABULLA

Personal data

Picture of Rezart DABULLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Rezart DABULLA
Birthday (Age):24. Tetor 1979 (44)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12TiranavsTeuta100--------
Saturday September 17KastriotivsTirana010--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci010--------
Sunday October 23TiranavsBylis100--1-----
Sunday November 20TomorivsTirana010--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana100--1-----
Friday December 23KamzavsTirana100--------
Friday February 10TeutavsTirana100---1----
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18FlamurtarivsTirana010--------
Monday March 26TiranavsVllaznia100--------
Wednesday April 25DinamovsTirana100--1-----
Games total840--31----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja------------
EUROPA League 2012-13Tirana------------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana431---31----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana4311--2-----
Career Total8621--51----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMbrojtes