HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Laert NDONI

Personal data

Picture of Laert NDONI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Laert NDONI
Birthday (Age):11. Prill 1986 (36)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--------
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--------
Saturday September 19KamzavsLushnja100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj101--------
Saturday October 17PartizanivsKamza100--------
Saturday October 24KamzavsGramshi100--------
Saturday October 31BurrelivsKamza100--------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100--------
Saturday November 21SkraparivsKamza100--------
Saturday November 28KamzavsSopoti100--------
Saturday December 05BylisvsKamza100--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100--------
Saturday December 19TurbinavsKamza100--------
Saturday January 30AdavsKamza100--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--1-----
Saturday February 20LushnjavsKamza101--------
Saturday February 20KamzavsElbasani100--------
Saturday March 06MemaliajvsKamza101--------
Saturday March 20KamzavsPartizani101--------
Saturday March 27GramshivsKamza100--------
Games total2304--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja11-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja12842--------
Kategoria 1 2012-13Lushnja11----------
Kategoria 1 2011-12Besa22----------
Kategoria 1 2010-11Kamza------------
Kategoria 1 2009-10Kamza1111-2--1-----
Career Total272345--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaMbrojtes