HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Glenti ZGURO

Personal data

Picture of Glenti ZGURO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Glenti ZGURO
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--------
Saturday September 19SopotivsSkrapari101--------
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100--1-----
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari101--------
Saturday October 24TurbinavsSopoti1001-------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--------
Saturday November 07AdavsSopoti100--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100--------
Saturday November 28KamzavsSopoti100--------
Games total11021-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi22----4-----
Kategoria 1 2009-10Sopoti55-21-1-----
Career Total77-21-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPLAYERS