HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Marjan BELCEV

Personal data

Picture of Marjan BELCEV
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Marjan BELCEV
Birthday (Age):22. Tetor 1982 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday January 30FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday February 05VllazniavsShkumbini100--1-----
Friday February 11ShkumbinivsElbasani100--11----
Saturday February 26ShkumbinivsBylis100--------
Sunday March 06DinamovsShkumbini1001-------
Friday March 11ShkumbinivsLaci100--------
Sunday March 20TiranavsShkumbini010--------
Saturday April 09SkenderbeuvsShkumbini010--------
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari010--------
Wednesday April 20BylisvsShkumbini100--------
Sunday April 24ShkumbinivsBesa010--------
Saturday April 30TeutavsShkumbini100--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti010--------
Games total9501-21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza1010--1-41----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini743-1-21----
Career Total17143-2-62----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor