HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19

Player Information - Silvio ZOGAJ

Personal data

Picture of Silvio ZOGAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Silvio ZOGAJ
Birthday (Age):25. Korrik 1997 (24)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 12BurrelivsVllaznia010--------
Wednesday September 26VllazniavsBurreli010--------
Games total020--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia1-1---------
Kategoria 1 2018-19Vllaznia541-2-------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari------------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari1-1---1-----
Career Total743-2-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMesfushor